INFORMACJE ORGANIZACYJNE DLA DELEGATÓW XII KRAJOWEGO ZJAZDU ADWOKATURY

XII Krajowy Zjazd Adwokatury, którego organizatorami są Naczelna Rada Adwokacka i Okręgowa Rada Adwokacka w Krakowie, odbędzie się w budynku ICE Kraków Congress Centre, przy ul. Konopnickiej 17. Obrady odbywać się będą w sali audytoryjnej na parterze ICE Kraków.

Delegaci na Krajowy Zjazd Adwokatury zostaną zakwaterowani w trzech hotelach mieszczących się w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE, a są to: Hotel Hilton Garden Inn Kraków, ul. Marii Konopnickiej 33, Hotel Park Inn by Radisson Kraków, ul. Monte Cassino 2 oraz Q Hotel Plus Kraków ul. Wygrana 6. Informacja o miejscu zakwaterowania poszczególnych delegatów zostanie przekazana przez biuro Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie do właściwych ORA do dnia 15 listopada 2016r.

Organizatorzy zapewniają nocleg dla delegatów i gości w dniach 24-27 listopada 2016 roku (czwartek-niedziela). Doba hotelowa rozpoczyna się o 15.00 i kończy o 12.00. W każdym z hoteli jest bezpłatna przechowalnia bagaży, gdyby ktoś pragnął w dniu 27 listopada po godzinie 12.00 pozostać w Krakowie.

 

DZIEŃ PRZYJAZDU – 24.11.2016 r - CZWARTEK.

godzina 15.00 – początek doby hotelowej

W holu każdego hotelu będzie znajdowała się recepcja zjazdowa, która będzie wydawała Uczestnikom Zjazdu mandaty oraz materiały zjazdowe. Osoby, które przybędą do hotelu w czwartek po godzinie 22.00, bądź przybędą bezpośrednio do Centrum ICE w piątek 25 listopada, będą miały możliwość odebrania materiałów zjazdowych i mandatów w budynku Centrum ICE, przy rejestracji, w pierwszym dniu obrad.

 

godzina 18.00 – uroczysta msza święta w intencji Adwokatury Polskiej, odprawiona zostanie w Katedrze na Wawelu; celebrował ją będzie ks. biskup prof. Tadeusz Pieronek.

Organizatorzy zapewnią uczestnikom transport z hoteli na Wzgórze Wawelskie i z powrotem. Autobusy zostaną podstawione pod hotele o godz. 17.30. Osoby, które zamierzają udać się na mszę Św. pieszo: czas dojścia z hoteli na Wzgórze Wawelskie to ok. 15 min.

w godzinach od 19.30 do 22.30 w hotelu Hilton Garden Inn Kraków ul. Marii Konopnickiej 33, dla wszystkich uczestników Zjazdu przewidziana jest kolacja w formie bufetowej.

 

DZIEŃ PIERWSZY KZA – 25.11.2016 r. - PIĄTEK

od godziny 9.00 – na terenie ICE Kraków Congress Centre rozpocznie się rejestracja delegatów na Krajowy Zjazd Adwokatury.

Każdego dnia Zjazdu obecność Delegatów będzie rejestrowana za pomocą czytnika poprzez zeskanowanie mandatu. Organizatorzy Zjazdu zwracają się z prośbą o posiadanie przy sobie mandatu podczas wszystkich dni zjazdowych.

Głosowania wyborcze przeprowadzone w ramach Zjazdu odbędą się w sposób tradycyjny przy użyciu kart do głosowania przygotowanych przez Komisję Wyborczą. Obliczanie wyników wyborów odbędzie się przy pomocy elektronicznego systemu skanowania kart do głosowania. Każdy delegat otrzyma razem z materiałami zjazdowymi specjalnie przygotowane długopisy do głosowania na kartach wyborczych. Organizatorzy Zjazdu proszą o posługiwanie się – podczas oddawania głosu – wyłącznie tymi długopisami w celu przyspieszenia procesu liczenia głosów. Szczegółowy sposób przeprowadzenia głosowań wyborczych podany zostanie podczas obrad przed głosowaniem.

godzina 10.00 – początek obrad Krajowego Zjazdu Adwokatury

 

DZIEŃ DRUGI KZA – 26.11.2016 r. - SOBOTA

od godziny 9.00 – na terenie ICE Kraków Congress Centre – rozpoczyna się rejestracja delegatów na Krajowy Zjazdu Adwokatury.

godzina 10.00 – wznowienie obrad Krajowego Zjazdu Adwokatury

 

DZIEŃ TRZECI KZA– 27.11.2016 r. – NIEDZIELA

Rejestracja delegatów i wznowienie obrad Krajowego Zjazdu Adwokatury przewidziane jest tylko w przypadku niewyczerpania porządku obrad w drugim dniu KZA (o godzinie ustalonej przez Prezydium Zjazdu).

Każdego dnia obrad Organizatorzy zapewniają delegatom i gościom całodzienne wyżywienie na terenie ICE Kraków Congress Centre:

w piątek (25 listopada):

w godz. od 13.00 do 15.30 - lunch

w godz. od 18.00 do 20.30 - kolacja bufetowa

w sobotę (26 listopada):

w godz. od 11.00 do 12.00 - przekąski do przerwy kawowej

w godz. od 14.00 do 15.30 - lunch

w godz. od 17.00 do 18.30 - ciepły poczęstunek

Organizatorzy zapewniają również delegatom całodzienny bufet kawowy.

 

Dodatkowych informacji udziela Biuro Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie

Tel.: +48 728 817 906

e-mail: kza2016@adwokatura.krakow.pl

www.kza2016.pl